Dziewczyny uczęszczające do "Delfinków". - DELFINKI - Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, ul. 9-Maja w Szczecinie.

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Dziewczyny uczęszczające do "Delfinków".

DELFINKI

JULITA B. - rocznik 1999

Do ogniska przyszłam mając 11 lat. Lubię rysować i wygłupiać się z przyjaciółmi. Ogólnie jestem wesoła i sympatyczna. W ognisku lubię odpoczywać i grać w piłkarzyki a także ćwiczyć z panią Magdą aerobik. Lubię tez zajęcia modelarskie, chodzę na nie od samego początku, bo uwielbiam sklejać modele i pasuje mi atmosfera. Mój model wystawiony był na wystawie i zajął trzecie miejsce.

MARTYNA B. - rocznik 2001

Do ogniska przychodzę od 10 roku życia. Lubię uprawiać sporty: piłkę nożną i koszykówkę. W ognisku rysuję i tańczę, często gram także w piłkarzyki, lubię kręcić hula-hopem. Od roku chodzę na zajęcia modelarskie, bo lubię pana Czarka i sklejanie modeli, chociaż nie zawsze mi się to udaje, ale pan Czarek twierdzi, że jest coraz lepiej.

NIKOLA B. - rocznik 2002

Do ogniska zaczęłam przychodzić w czasie wakacji 2012 r. Najbardziej lubię rysować i czytać. W ognisku lubię grać w piłkarzyki. Zawsze przy pomocy pani Magdy odrabiam lekcje.

OLIWKA A. - rocznik 2007

Do świetlicy przychodze, bo mogę tam rysować, bawić się z innymi dziećmi i mogę pograć w piłkarzyki i na komputerze. Interesuję się rysowaniem. Lubię jak pani Magda robi dla nas zapiekanki.

SANDRA B. - rocznik 1997

Do ogniska trafiłam dwa lata temu. Intersuję się muzyką i kosmetologią. W ognisku lubię oglądać TV, grać w piłkarzyki i rozmawiać z panią Magdą, mogę też dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat zdrowego żywienia od pani dietetyk Marzeny. Chodzę też na zajęcia modelarskie, bo podczas sklejania modeli można się uspokoić, no i lubię żartować z panem Czarkiem.

TATIANA B. - rocznik 2005

W ognisku bawię się, poznaję nowe dzieci, gram w piłkarzyki i rysuję. Lubię podwieczorki, a najbardziej płatki. Bardzo lubię panią Magdę i pana Czarka.

WANESSA B. - rocznik 2004

Chodzę do klasy II F (2013 r.). Do ogniska zaczęłam przychodzić, kiedy miałam 6 lat. Najbardziej lubię rysować, kolorować, bawić się i czasem gram na komputerze. Uwielbiam ciastka i cukierki, lubię jak w świetlcy jemy płatki. Zawsze biorę udział w konkursach. Jestem miła dla pani Magdy. Jak będę większa, to chcę chodzić na zajęcia modelarskie.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego