Chłopcy uczęszczający do "Delfinków". - DELFINKI - Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, ul. 9-Maja w Szczecinie.

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Chłopcy uczęszczający do "Delfinków".

DELFINKI

CYPRIAN B. - rocznik 2004

Chodzę do klasy II F (2013 r.). Do ogniska zacząłem przychodzić jak miałem 6 lat. Lubię grać w piłkarzyki, bawić się, oglądać TV i nie lubię się uczyć, ale z panią Magdą odrabiam lekcje. Bardzo lubię jeść wszystko co pani Magda zrobi. Zawsze zgłaszam się do konkursów. Robię dla pani prezenty. Jak dorosnę, jak już będę w IV klasie to będę chodził na zajęcia modelarskie.

DAMIAN K. - rocznik 1999

Do ogniska przychodzę od 9. roku życia. Interesuję się piłką nożną, lubię naprawiać różne rzeczy. W ognisku rysuję, gram w piłkarzyki, oglądam filmy. Czasem gram na komputerze, lubię rzucać do tarczy, karmić rybki i pomagać pani Magdzie. Od roku 2011 chodzę na zajęcia modelarskie, które bardzo mi się podobają, bo uczę się tam nowych rzeczy a modelarstwo jest moim hobby.

DAWID Ł. - rocznik 1997

Do ogniska zacząłem przychodzić w II klasie szkoły podstawowej. Interesuję się ASG, koszykówką i komputerami. W ognisku lubię posiedzieć, pośmiać się, posłuchać co się dzieje i czasem pograć na komputerze. Jeśli zachodzi potrzeba chętnie pomagam wychowawcom.

FABIAN B. - rocznik 2005

Do ogniska przychodzę od niedawna. Lubię się bawić i rysować, uwielbiam słodycze. W ognisku gram w piłkarzyki i buduję zamki z klocków. Lubię jak na podwieczorek jest chleb z czekoladą.

GRZEŚ A. - rocznik 2006

Do świetlicy lubię przychodzić, bo można pograć w piłkarzyki i ping-ponga. Interesuję się potworkami, lubię rysować.

JAREK B. - rocznik 2002

Do Ogniska "Delfinki z Pomorzan" trafiłem w czasie ferii zimowych 2013 r. Interesuję się przyrodą, lubię zwierzęta, a najbardziej króliki. W Ognisku lubię robić modele z papieru, grać w piłkarzyki oraz spotkania z koleżankami i kolegami.

KAROL W. - rocznik 1999

Do ogniska zacząłem przychodzić z mamą, kiedy miałem 10 lat. Interesuje mnie jazda na rowerze i lubię pociągi. W ognisku lubię rozmawiać i sklejać modele, dlatego zacząłem chodzić na zajęcia modelarskie do pana Czarka.

KRZYSIEK A. - rocznik 2001

Do Ogniska trafiłem niedawno. Interesuję się komputerami i kolekcjonowaniem Hotweelsów i Bacuganów oraz modeli deskorolek. Lubię gry komputerowe - wyścigi, pani Magda nazywa mnie maniakiem komputerowym. W świetlicy odrabiam lekcje, gram w piłkarzyki, ping-ponga i na komputerze. Będę chodził na zajęcia modelarskie, na które już kiedyś chodziłem, i które bardzo lubię.

MATEUSZ K. - rocznik 1997

Do ogniska zacząłem chodzić w wieku 8 lat. Interesuję się komunikacją miejską i piłką nożną. W ognisku lubię rozmawiać, chętnie pomagam, czasem pogram sobie na komputerze. Od trzech lat przychodzę na zajęcia modelarskie, gdzie uczę się sklejać modele, chciałbym żeby mój model trafił na wystawę.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego